OSET 16.0 Race

OSET 16.0 Racing byl naprostým zjevením při svém uvedení a je často volbou pro jezdce a rodiče, kteří se rozhodnou vstoupit do světa soutěží. Úsilí, věnované designu, vytváří motocykl, který je funkční, ergonomicky správný a je schopný růst spolu s jezdcem.

OSET 16.0 Race GALERIE/TECHNICKÁ DATA

Rozvor
940mm
Výška sedla
480mm
Světlá výška
230mm
Výška řídítek
860mm
Kola
16” AL ráfky/náboje pneu: OSET Kenda 2.5 přední 2.4 zadní
Pérování
Přední teleskopická vzduch/pružina. Zadní pružina/olej
Brzdy
Přední + zadní 160mm hydraulické kotoučové.
Motor
800w OSET neodymový magnetický DC motor.
Ovládání
36v OSET nastavení síly, rychlosti a reakce
Baterie
3x10ah AGM SLA.
Nabíjení
2amp 36v.
Věková skupina
5-7 let
Hnotnost
37,6kg
Nosnost
36,5kg
CENA
55 900Kč
O motorce

16.0 Racing je vybaven motorem o výkonu 800W, vidlicemi, které kombinují tlumení pomocí vzduchu a pružiny, nastavitelný zadní tlumič, nastavitelné hydraulické kotoučové brzdy a firmou OSET navržené pneumatiky Kenda (pro přední a zadní kolo jiný profil). Dále jsou zde použity náboje z lehkých slitin, řidítka, představec, pedály a další součástky, s cílem zajistit co nejnižší hmotnost. Motocykl je vybaven vysoce kvalitními ložisky, robustním ocelovým rámem, který zajistí dlouhá léta bezstarostného užívání. Není náhodou, že použité stroje OSET si zachovávají vysokou cenu při dalším prodeji. Tyto motocykly jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

Modelová řada pro rok 2016 zahrnuje několik zlepšení – lepší těsnění motoru, snazší řízení motocyklu, vylepšený zadní blatník, plynulejší zrychlení a zpomalení stroje a v neposlední řadě design stroje.

Bezpečnost jezdce je vždy na prvním místě, proto je ON/OFF přepínač umístěny na řidítkách tak, aby byl snadno ovladatelný jezdcem. Pro rodiče je stroj vybaven klíčem, který mohou snadno vyjmout, aby měli motocykl pod kontrolou v případě jejich nepřítomnosti. Třípolohový regulátor výkonu je navržen pro jednoduché nastavení charakteristiky motocyklu. Odstraněním gumové zátky v oblasti nádrže může dospělý nastavit výkon a rychlost od nejpomalejší (rychlost chůze) po maximální soutěžní nastavení. Pro ty, kteří se na jízdu na motocyklu teprve učí, lze nastavit odezvu plynu.

16.0 Racing je stroj snů pro jezdce ve věku 5-7 let. Od pneumatik po řídítka je navržen tak, aby plně vyhověl jezdci!

Hydraulické kotoučové brzdy.

Plně nastavitelné odpružení.

Al náboje, stupačky a řídítka.

GALERIE